Opinie o firmie Maciołek&Wspólnicy

Odbyłam szkolenie pod nazwą „Zarządzanie rotacją w firmie” i jestem w pełni usatysfakcjonowana. Jakość i profesjonalizm: 10 na 10. Relacja ceny do jakości szkolenia również znakomita. Jeśli chodzi o samo szkolenie, to dowiedziałam się nie tylko wielu ciekawych teoretycznych faktów, które z pewnością wdrożę w mojej pracy, ale również dostrzegłam nowe możliwości rozwoju. Na plus firmie Maciołek&Wspólnicy trzeba zapisać to, że szkolenia są naprawdę ciekawe i dobrze prowadzone, na dodatek urozmaica się je nowoczesnymi grami szkoleniowymi, dzięki czemu kurs nie jest monotonny.

Barbara Mańkowska

Nie lubię się rozpisywać, więc powiem krótko: pełen profesjonalizm, nowoczesność i dużo ciekawych informacji, z którymi wcześniej się nie zetknąłem. To moje wrażenia po szkoleniu „Zarządzanie czasem, czyli planowanie i organizacja pracy własnej”. Liczba wniosków po szkoleniu: imponująca. Na pewno wykorzystam w praktyce wiele z wiedzy nabytej podczas szkolenia.

Robert Grunwald

Wzięłam udział w szkoleniu „Obsługa trudnego klienta” i jestem pod dużym wrażeniem. Do tej pory byłam przekonana, że w niektórych sytuacjach po prostu trzeba „iść na instynkt”. Okazuje się, że wcale tak nie jest a specjalistyczna, naukowa wiedza znajduje zastosowanie również w niestandardowych sytuacjach. Szkolenie było ciekawe, urozmaicone i w niczym nie przypominało nudnego, dydaktycznego wykładu. Polecam.

Wanda Ankutowicz

Pełen profesjonalizm, wiele ciekawych wniosków i porady, które NAPRAWDĘ można zastosować w praktyce. Gorąco polecam szkolenia prowadzone przez firmę Maciołek&Wspólnicy

Bartłomiej Gad

Miałam okazję brać udział w szkoleniu Behavioral Sales System i moja ocena jest pomiędzy „bardzo dobrą” a „celującą’. Przeszłam wcześniej wiele kursów w różnych firmach szkoleniowych. Maciołek&Wspólnicy to bez wątpienia jedna z najlepszych i najbardziej profesjonalnych firm szkoleniowych, z jakimi miałam styczność. Na pewno w przyszłości będę jeszcze korzystać z ich usług i polecam to wszystkim osobom, którym zależy na nowoczesnym, ciekawym a jednocześnie bogatym w przydatne informacje szkoleniu z zakresu sprzedaży.

Weronika Lubieniecka

Szkolenie pod tytułem „Techniki przejmowania klientów konkurencji”, rok 2017. Z początku byłem sceptyczny(czy faktycznie można się TEGO nauczyć?), ale szkolenie szybko sprawiło, że mój sceptycyzm się rozwiał. Nie minęły trzy miesiące od momentu ukończenia przeze mnie wzmiankowanego kursu, a w wynikach mojej firmy już widać różnicę, i to właśnie dzięki zostawaniu wiedzy nabytej podczas szkolenia. Z pewnością wezmę udział jeszcze w kursie „Obsługa trudnego klienta”. Polecam firmę Maciołek&Wspólnicy.

Krzysztof Jerzy Przyrakowski

Miałam okazję brać udział już w trzech różnych szkoleniach organizowanych przez Maciołek i Wspólnicy i moje wrażenia za każdym razem są podobne: profesjonalizm, wysoki poziom kadry szkoleniowej, nowoczesne, ciekawe i urozmaicone kursy, podczas których naprawdę zdobywa się pożyteczną wiedzę oraz umiejętności. Wydałam na te szkolenia już trochę pieniędzy, ale wiem, że były to dobrze zainwestowane środki.

Malwina Skoczowska

Więcej informacji i opinii na temat szkoleń w firmie Maciołek&Wspólnicy znajdziecie na stronie: https://szkoleniamaciolek.com/opinie-maciolek-wspolnicy/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *