Jakie wybrać szkolenia biznesowe w Krakowie

Wśród krakowskich firm szkoleniowych można znaleźć szkolenia biznesowe zarówno dla grup, jak i indywidualne. Jedną z firm mających w swojej ofercie

szkolenia biznesowe w Krakowie jest firma szkoleniowa GENWHY.

Które z nich najbardziej mogą nam pomóc w rozwoju kariery ?

Szkolenie z rekrutacji pracowników

Na każdym stanowisku powyżej „szeregowego” przydatne będzie szkolenie z rekrutacji pracowników. Oferuje je większość tych firm, które same mają w ofercie prowadzenie rekrutacji jako podmiot zewnętrzny dla innych. Podczas takiego szkolenia ćwiczymy zasady selekcji kandydatów w odniesieniu do konkretnego działu, jak i sposoby stworzenia optymalnej ścieżki rekrutacji. Tego typu szkolenia najlepiej jest zamawiać indywidualnie, wtedy koszt nieco wzrasta, ale są lepiej dopasowane do obszaru działania klienta.

 

Szkolenie Negocjacji

Kolejne szkolenie, które może przydać się na każdym stanowisku, dotyczy umiejętności negocjacji. Krakowskie firmy oferują generalnie szkolenie negocjacyjne w pakiecie ze szkoleniami z innych umiejętności miękkich. Jednak nawet ono samo jest bardzo pożyteczne. W relacjach z klientami przygotowuje do kontaktu z tzw. trudnym klientem, zaś w relacjach z partnerami biznesowymi pomaga wyćwiczyć metody negocjacyjne, dzięki którym możemy ustalić, jakie cele będą nam przyświecały podczas negocjacji, a także w jakiej kolejności stosować nasze argumenty. W firmach szkoleniowych jako osobne szkolenie można zamówić szkolenie z asertywności, dla osób, które mają już pewne doświadczenie w negocjacjach. Dla osób na stanowiskach kierowniczych przydatne będą szkolenia z komunikacji i kształtowania ścieżki kontaktu w strukturach ich firmy. Szef musi bowiem na bieżąco otrzymywać sygnały o tym, co dzieje się na najniższych szczeblach, a zbyt długi łańcuch kontaktu może to uniemożliwiać. Koszt 2-dniowego szkolenia to ok. 1700 zł, a jeśli chcemy szkolenia dla grupy firmowej, to za 12-osobową zapłacimy ok. 8000-8500 zł.

Osobne szkolenie dotyczy negocjacji telefonicznych. Tutaj nie każda firma oferuje szkolenia indywidualne, natomiast za grupowe zapłacimy 7800-8300 zł za dwa dni. W tej cenie jest oferowane przeciętnie 15 miejsc. Szkolenie to obejmuje zajęcia m. in. z emisji głosu, budowania wiarygodności mówiącego czy nawiązywania przyjaznych relacji z odbiorcą i obrony przed trudnymi pytaniami. Ćwiczenia odbywają się w ramach case studies, testów czy burzy mózgów.

 

Szkolenie z zarządzania projektami

Niemal wszystkie firmy krakowskie oferują też szkolenie z zarządzania projektami. To krótsza alternatywa dla analogicznych studiów podyplomowych. Inaczej niż negocjacje, szkolenie z zarządzania projektami powinno być mocno dopasowane pod konkretny rodzaj działalności. Można je polecić nie tylko kadrze zarządczej firm, ale i członkom organizacji pozarządowych czy administracji publicznej. Szkolenie indywidualne to koszt ok. 2800 zł za 2-3 dni, natomiast grupowe to 9000-10 000 zł za podobną długość trwania. Podczas szkolenia omawia się m. in. wpływ technologii i zmiany na rynkach specjalistów na efektywność realizacji projektów. Osobno prowadzi się ćwiczenia dotyczące klientów wewnętrznych i zewnętrznych. W podobnej cenie można znaleźć szkolenie z umiejętności menagerskich, kładące szczególny nacisk na motywację podległych pracowników.

1 Comment for “Jakie wybrać szkolenia biznesowe w Krakowie”

Jacek

says:

Ja wziąłem udział w szkoleniu „Lider sprzedaży” w firmie szkoleniowej Maciołek&Wspólnicy, które skończyło się wczoraj. Świetne przygotowanie do współpracy z każdym typem klienta, ciekawe przykłady działań, które można wdrożyć aby zoptymalizować współpracę z kontrahentami.
Polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *