Kraków potęgą startupów

Przepisy prawa coraz mocniej wspierają działalność określaną jako startup. Startupem nazywamy przedsiębiorstwo czy organizację, która dopiero szukają pomysłu na siebie, który wypali na skalę większą niż rodzina i znajomi. Są to przedsiębiorstwa bez przeszłości, poszukujące nowych rynków do zdobycia. Startupy są zazwyczaj związane z nowymi technologiami.

Chcąc założyć prężnie działające, młode przedsiębiorstwo warto najpierw zainwestować we własne szkolenie obejmujące wiedzę o nowych technologiach. Coraz częściej polskie startupy chcą podbić cały świat. Plany młodych przedsiębiorstw obejmują stworzenie polskiej Doliny Krzemowej w Krakowie. Jest to naturalny wybór, gdyż to właśnie w Krakowie znajduje się jedno z największych skupisk firm technologicznych w Polsce (zaraz po Warszawie).

W czym się szkolić?

We współczesnym świecie powstała kategoria pracowników określanych jako cyfrowi nomadzi. Są to ludzie pracujący w przestrzeniach coworkingowych na całym świecie. Zapowiedzi ekspertów przewidują, że do 2020 roku ciężko będzie nabyć urządzenie niepodłączone do internetu. Z tego powodu firmy chcące się wybić i odnieść sukces(jak np. polskie drukarki 3D) powinny zainwestować w szkolenia mające powiększyć umiejętności pracowników w kierunku marketingu internetowego. W ramach marketingu internetowego na potęgę wyróżnia się marketing szeptany, który pozwalają podjąć właściwe decyzje młodym przedsiębiorcom czy w jakim kierunku prowadzić interes.

W internecie coraz częściej istotną rolę odgrywa rola opinii i poleceń ze strony innych osób powiązanych ze sporą aktywnością klientów na portalach społecznościowych. Coraz częściej organizowane są bezpłatne szkolenia mające pogłębić tajniki nowoczesnego marketingu czy przedstawić przykłady nowoczesnych koncepcji reklamowych. W Krakowie zorganizowano cykl szkoleń obejmujących prawie dwadzieścia imprez, które miały wesprzeć, wskazać kierunek nowatorskich rozwiązań czy przedstawić nowe technologie przydatne w nowoczesnym biznesie.

Sposób przekazania wiedzy

W Krakowie w trakcie zorganizowanego cyklu imprez mających wesprzeć nowatorskie startupy. W ramach zorganizowanych imprez znalazły się warsztaty, prelekcje i inne spotkania o charakterze bezpłatnym mające propagować wiedzę o nowych technologiach. Również dobrym i skutecznym sposobem przekazywanie wiedzy są szkolenia. Firma szkoleniowa Maciołek&Wspólnicy organizuje szkolenia w Krakowie z zakresu szkoleń biznesowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *